REFERENCE

                    PŘEDEM VÁM VELICE DĚKUJI ZA VÁŠ ČAS K VYPLNĚNÍ TOHOTO DOTAZNÍKU.

                            POVINNÁ POLE *

REFERENCE


Markéta a Martin Struškovi

SVATBA

Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat za krásné zvěčnění našeho svatebního dne. Na fotkách jsou zachyceny všechny důležité okamžiky a emoce. Každá z nich je pro nás něčím výjimečná.
Marku, díky i za tvůj velmi přátelský přístup. Moc jsme si focení užili, byl to příjemně strávený čas plný úsměvů :-) Budeme na to ještě dlouho vzpomínat!

Klára a Lukáš Temlíkovi

SVATBA

Touto cestou chceme ještě jednou moc poděkovat za fotografie ze svatby. Všechno proběhlo v pořádku, na fotkách máme zachycené všechny důležité okamžiky. Úžasná domluva, ochota a úžasný a milý přístup. Není co vytknout. Když budeme znovu potřebovat fotografa víme na koho se obrátit.

Petra a Tomáš Nevtípilovi

SVATBA

Marek je nejen skvělý fotograf, ale i člověk. Je velmi přátelský a dokázal navodit super atmosféru. Úžasně zachytil každý důležitý moment našeho svatebního dne. S jeho prací jsme byli moc spokojeni. Všem ho můžeme určitě doporučit 🙂

Silvie a Jiří Němečkovi

SVATBA

Moc děkujeme za krásné zachycení našeho svatebního dne, všech skvělých emocí a úsměvů. Jsi výborný fotograf a obdivuji jak sis dokazal poradit i v dešti a v omezených možnostech. Všem můžeme doporučit a těšíme se na další focení.

Zuzana Francová
NEWBORN / RODINNÉ

Fotograf doporučený na poslední chvíli nám do tří dnů přijel nafotit naše miminko a i když nebylo čerstvě narozené a spící, focení proběhlo úplně na jedničku. Byla jsem nejvíc spokojená. Fotečky jsou krásné, komunikace báječná, manipulace s miminkem taky velice profesionální, prostě není co vytknout a určitě se do budoucna máme na koho obrátit. Maro, velké DÍKY.

Linda Gruntová

Rodinné foto, těhu focení

Skvělé nápady i meho syna tak zabavil že ho focení bavilo.Je to moc dobrý fotograf jde vidět že ho focení baví a na fotkách to jde vidět můžu jen doporučit moje celá rodina se u něj fotili a jsme všichni spokojení

Jiřina a Honza Benkovi

SVATBA

Vřele doporučuju. Skvělej přístup, na všem se dalo hned domluvit podle našich představ. A hlavne luxusní fotečky ;-)

Lucie Číhalíková

PORTRET / GLAMOUR

Skvělá domluva, trpělivost, super nápady na fotky a místa na focení a hlavně krásné fotky plné emocí. To je to hlavní co většina lidí čeká od dobrého fotografa, a to všechno Mara splňuje.

Miluše Šotolová

SVATBA

Moc děkujeme za krásné fotky, Marek má velice osobní a profesionální přístup.Skvělá domluva, nápady i uprava fotografií.Můžeme jen doporučit.

Athina Giochalasová

PORTRÉT / GLAMOUR

Marka mohu jen doporučit 😊 je moc šikovný, fotky vypadají krásně a na všem se dá domluvit tak aby byly podle vašich představ 😊

Eva a Vojta Virglerovi

SVATBA

Vřele doporučujeme.
Marek má super přístup a trpělivost.
Umí najít krásné místa na focení.
Focení i se čtyřnohým členem rodiny není problém. :-)
Moc děkujeme za super fotky

Kateřina Janóvá

NEWBORN

Marka mohu jenom doporučit ,profesionál se pozná dekuji moc za krásně fotecky.

Monika a Lukáš Gábrlíkovi

SVATBA

Skvělá volba fotografa. Marek byl velmi příjemný a přátelský. Je s ním skvělá domluva. Je vidět, že ho fotografování baví. Jeho výsledky jsou parádní. Obdrželi jsme nádherné fotky. Moc děkujeme.

Martina Švandová
PORTRET

Marek je vynikající fotograf ke kterému jsem rychle získala důvěru a focení se tak stalo příjemnou zábavou. Ochotu a profesionalitu nemusím ani zmiňovat. Za mě vše na jedničku!

Vendula Dajčarová
PORTRET / TĚHOTENSKÉ / NEWBORN

Marek je vynikající fotograf ke kterému jsem rychle získala důvěru a focení se tak stalo příjemnou zábavou. Ochotu a profesionalitu nemusím ani zmiňovat. Za mě vše na jedničku!

Lucie Odstrčilova
TĚHOTENSKÉ / GLAMOUR

Děkuji za úžasný kalendář, který jsem dala mému příteli k narozeninám. Byl moc spokojený. Jsi skvělý fotograf a děkuji.

Veronika Palová

PORTRET / GLAMOUR

Jsem ráda, že jsem měla tu čest se seznámit s takovým úžasným fotografem. Je to dokonalý fotograf, který to umí s fotoaparátem a i s modelem, kterého fotí. Řekne si jak má model zapózovat ikdyž je model dost nervózní, tak vzniknou krásné fotky. Když fotí děti, umí je rozesmát a zabavit tak aby je focení bavilo.
Prostě za mě, je to ten nejlepší fotograf jaký může být.
Doporučuji ho VŠEM.

Pája a Standa Pilátovi

TĚHOTENSKÉ / RODINNÉ / OSLAVA 

Strašně moc dekujeme za skvělé a krásné fotky. Jsme moc rádi že máme tak úžasného a skvělého fotografa . Co vyfotí je krásné, jak děti, svatbu a další.... Můžeme ho jen a jen doporučit.

Richard Sedláček

NOČNÍ PORTRET

Přibližně před 2lety jsem měl focení s Panem Vymlátilem a musím říct že byl velice slušný profesionální a vytvořil krásné fotky na které se i teď dívám s radostí.

Kristýna Švarcová

NEWBORN

Velmi Marka doporučuji..!
Fotky mého malého štěstí jsou nádherné a každá má něco dosebe :)
Super domluva a přístup. Hlavně trpělivost s miminkem, které se zrovna fotit nechce :)
Ještě jednou moc děkuji a příště zas..!

Schulmeisterovi

VÁNOČNÍ FOCENÍ

Rádi bychom poděkovali panu fotografovi a kamarádovi Markovi 😊 přijel k nám domů fotit naše dvě deti a nejen že to s dětmi skvěle umí, ale svým přátelským přístupem si získal i nás a fotit se budeme už jen u něj 😊 Z krásných fotek, které nafotil, nám i ochotně nechal udělat kalendáře, jako vánocni dárek pro rodinu. Vřele všem doporučujeme 😊

Marie Petrášová

PORTRÉT / GLAMOUR

Určitě doporučuji.Výborná spolupráce i přístup.Focení si vždy užijeme.S fotečkama jsem spokojená.Krasné vzpomínky.

Lenka slezakova

VÁNOČNÍ FOCENÍ

Vše perfektní. Mara je fajn fotograf se kterým si pokecáte a aj zasmějete. Mohu jen doporučit!!

Veronika Chládková

GLAMOUR / PORTRET

Marka moc doporučuji.
Je to skvělý , příjemný a trpělivý fotograf, který vám se vším poradí , rozesměje vás a hlavně má krásné fotečky.
Určitě půjdu na další focení 😘

Michaela Vašutová

PORTRET

Vřele doporučuji! Příjemná spolupráce, fotografie úžasné, výborná komunikace prostě spokojenost :)

Jitka a Martin Ocvirkovi

SVATBA

Na 100% bych fotografa Marka Vymlátila doporučila. Jeho přístup byl velice příjemný a focení jsme si moc užily. Vznikly zajímavé fotky a krásné :-)

Jitka Palicová

 AKT / GLAMOUR

Velmi příjemný fotograf, ze začátku jsem byla nervozni, ale protože byl pan fotograf velice příjemný tak ta nervozita ze mě brzy opadla. Nakonec jsem si cele foceni užila a dobre si popovídala. Cele foceni bylo naprosto profesionální, ikdyz jsem nevěděla, co mám zrovna dělat, tak mě skvěle navadel, krok po kroku až mě to cele začalo naprosto bavit. Díky němu jsem si připadala jak opravdova modelka :)

Doufám, ze to nebylo naše poslední foceni a určitě jej zase vyhledam

Martina Némethová

FOTOKOUTEK

Výborná domluva s panem fotografem, ochotný, hodný, krásné fotky. Při focení fotokoutku na maturitním plese obivuji pevné nervy 😊 a neustálou profesionalitu.

Barbora Petrášová

PORTRET/STREET

Nemám co dodat...Mara je skvělý fotograf jeho a fotografie mají šmrnc...nemůžu se vinadivat na jeho díla...doporučuji, nejen že je ochotný a přizpůsobivý, ale má i dobré nápady a člověk se s ním prři focení nenudí....💯✌️👍

Barbora Šoltésová

PORTRET/GLAMOUR

Výborná domluva, báječný přístup, při focení velmi pohodová, uvolněná atmosféra a to hlavně díky pozitivnímu a sympatickému Markovi! Doporučuji všem.

Daniela Stubenvollova

AKT/GLAMOUR

Všem moc doporučuji, je úžasný má krásné fotky, skvěle se s ním spolupracuje 😘

Kateřina Hiklová

AKT/GLAMOUR/PORTRET

Focení bylo super, Marek zvolil klidné místo, kde nikdo nerušil, i když to bylo v přírodě. Fotky byly dodány rychle a v super kvalitě.

Helča Lokajíčková

AKT/GLAMOUR/PORTRET

Párkrát jsem měla to potěšení s Markem fotit - lépe řečeno nechat se vyfotit. Velice příjemný a kreativní člověk, musím říct, že focení bylo úžasným zážitkem. A výsledek byl skvělý! Doufám, že ještě pár focení bude.

Kateřina Danielová - vizážistka

PORTRET

Marek je přátelský, usměvavý, trpělivý, úžasný rádce a čím dál tím lepší fotograf, skvělý parťák při focení, je čest s ním spolupracovat.
Vřele doporučuji.

Jolana Chmelařová

PORTRET

Mohu jen doporučit! Profesionální a milý přístup fotografa, příjemná atmosféra při focení a hlavně hezké fotky. 😊

Karla Zendulková

KŘTINY

Díky talentu, který Marek má, máme nádherné zpomínky ze dne, který byl pro nás všechny významný.
Marek přesně zachytil ty nejdůležitější okamžiky u křtitelnice, naší rodiny a celé mše od začátku až do konce.. A pak přidal i společné fotky a s každým přáním nám s úsměvem vyhověl. Přidal k tomu své nápady a vyšlo to dokonale.
Touto cestou Vám chci Marku ještě jednou poděkovat. Za vaší prací je vidět zkušenost, píle a srdce.

Radka černošková

AKT/GLAMOUR/PORTRET/RODINNÉ

Nejen krásné fotečky....Ale i super človíček...Moc doporučuji...fotit s ním je radost... skvělá atmosféra, umí poradit jak pózovat a výsledné fotky jsou vždy Top 😊

Michaela Mlčochová

PORTRET

Pan Marek dělá velice krásné fotografie, dle vašich představ. Jde vidět, že ho ta práce naplňuje a proto to není jen o rychlém vyfocení, ale rád poradí a řekne vám jak by to vypadalo hezky. 😊

Milan Hebelka

RODINNÉ

Focení naší rodinky.
Skvělé fotky, skvělý přístup, žádný spěch, prostě na pohodu. Fajn atmosféra. A navíc při focení spousta legrace. Marka a čistým svědomím DOPORUČUJI! :-)

Miriam Zazloukalová

ZÁSNUBNÍ FOTO / SVATBA

Výborná volba fotografa. Marek byl moc příjemný a přátelský. Skvělá domluva ohledně schůzky a doporučení místa pro zásnubní fotky. Výsledné fotky jsou parádní. Moc děkujeme.

Silná Kristýna

PORTRET / TĚHOTENSKÉ

Ještě jednou děkuji za krásné fotky v těhotenství. Zvěčnění krásných chvil v době před porodem. I za rozesmaní manžela, který se nerad směje a na fotkách to tak vůbec nevypadalo. Děkuji moc.. Příště zase při rodinném fotu 🙂

Veronika Hloušková

PORTRET / GLAMOUR

Marek je úžasný fotograf a mohu jen doporučit 🙂 s fotečkami jsem moc spokojená, dokáže vystihnout ženskou krásu která je schovaná 🙂 budu se těšit na další focení

Lenka Šlosarová

PORTRET / RODINNÉ

Mareček je můj kamarád už dlouhá léta.A focení je vidět že ho moc baví a je v něm velmi šikovný. Mohu jen doporučit, mojí rodinu a děti fotil několikrát a vždy nádhera,super spolupráce .Takze určitě doporučuji.

Marcela a Tom Caletkovi

SVATBA

Děkujeme, Markovi za profesionální přístup. Velice příjemný, lidský člověk, který nám udělal úžasné fotografie, kterými se můžeme všude chlubit. Všem vřele doporučujeme. Díky mooc Tom a Marci :-))

Nikola Peturová

PORTRET

S Markem se pri foceni velmi krasne spolupracuje. Je prijemny, mily a profesionalni, coz se prave odrazi v jeho praci. Foceni s nim velmi doporucuji. :-)

Monika a Martin Jirušovi

SVATBA

Maro, ještě jednou bychom Ti chtěli strašně moc poděkovat za úžasné fotky z našeho dne D :). Jsi pro nás PAN fotograf a tvůj přístup je skvělý. Fotky jsou úžasné, plné emocí a zachycují všechny důležité momenty. Je nám ctí, že jsi tam v ten den byl s námi a že máme tak nádhernou vzpomínku jen díky Tobě. Všem DOPORUČUJEME!!

Petr a Petra Čtvrtlíkovi

SVATBA

Focena svatba. Nádherné fotky bez sebemenších chyb. Doporučuji.
Anna Hausnerová

TĚHOTENSKÉ / RODINNÉ /

Chtěla bych tímto poděkovat za krásné těhotenské fotky a také za skvělou komunikaci. Během focení byla super atmosféra a Marek dokázal vždy poradit s pózou, tak aby z toho vznikla krásná památka.

Standa a Paja Pilatovi

SVATBATĚHOTENSKÉ / RODINNÉ / 

Ještě jednou moc děkujeme za krásné vzpomínky na naší svatbu. Mareček je úžasný, milý a udělal vše co jsme chtěli. Jsme s ním strašně spokojenni ať jde o normální focení nebo svatbu. Fotky úžasné, krásné. Moc moc děkujeme 👌👌

© 2019 Marek Vymlátil - Všechna práva vyhrazena.