SVATEBNÍ INFORMACE

SVATEBNÍ INFORMACE,
RADY A TIPY

Svatební Líčení

Ráda Vás nalíčím i na tak důležitý den, jako je Vaše svatba. Pro nevěsty je připravena zkouška líčení spojená s příjemnou péčí o pleť a praktickými radami k samotnému svatebnímu dni. Ve svatební den pak v případě potřeby přijedu na místo konání, a kromě nevěsty nalíčím i maminky, svědkyně, družičky nebo kamarádky.

Dokonalý svatební make-up je pro nevěstu často stejně tak důležitý, jako šaty nebo účes. Své práci věřím a vždy udělám vše proto, aby líčení vydrželo ideálně do rána a odolalo i nějaké té slzičce či polibkům.
Kosmetické Studio

Nabízíme kosmetické ošetření pleti, krku, dekoltu. Dále komplexní péči o pleť, masáže obličeje, mikromasáž očního okolí a ošetření ultrazvukem. Najdete más v Olomouci na Pavelčákové ulici, jen pár kroků od Horního náměstí.
KONTAKT
+420 605 038 563
denisa@d-beauty.cz
Pavelčákova 437/6
779 00 Olomouc


ProssecoMio

Milujete prosecco a chcete, aby se stalo součástí vašich výjimečných chvil?

Mobilní bar se stáčeným frizzante a výběrovými lahvemi prosecca nabízí možnost, jak ohromit vaše hosty.


Nabídka služebRomanticky osvětlený bar na kolečkáchcena: 12500 Kč

Bar s pípou uprostřed na luxusně vychlazené frizzante, které je stáčené přímo ze sudu. Desítky lahví prosecca (20 litrů sud). Designové sklenice. Obsluha na 8 hod.

Stylový naleštěný fialový Fiat 600Dcena: 15000 Kč

Fiat se zabudovaným výčepem, kterým přijedeme přímo k vám. Hodně žádaný na přípitky. Schopen fungovat bez elektřiny. 20 litrů sud. Skleničky. Obsluha.


Svatební DortSvatební KyticeSvatební DJSvatební SalonSvatební VideoSvatební Zábava


 Svatební kvíz

Oba novomanželé se posadí zády k sobě. Každý si vezme jednu botu nevěsty a jednu ženicha. Dopředu zvolený moderátor, například svědek, klade novomanželům otázky. Ti zvedají botu jako odpověď.


Svatební bingo
U větších svateb se všichni pravděpodobně navzájem nebudou znát. Skvělý způsob na seznámení hostů je právě svatební bingo.
Stačí vytvořit bingo kartičky pro každého hosta, na kterých budou různé vlastnosti a každý host pak musí najít další hosty právě s těmito vlastnostmi. Ten kdo dokončí řadu nebo sloupec, jako první je vítězem.

Poznávací hra hmatem

Zavažte ženichovi oči a posaďte před něj několik žen včetně nevěsty. On poté musí ohmatáním jejich kotníků poslepu zjistit, která z žen je jeho nevěsta.

Fotokoutek a kniha hostů

Vytvořte si fotokoutek, připravte rekvizity, aby každá fotka byla unikát,  k tomu mážete přidat Instax, nebo si ho pronajměte a nechejte hosty, ať se vyřádí. Hned vedle fotokoutku umístěte svatební knihu hostů, aby si hosté mohli ke gratulacím rovnou i přidat fotky.


Svatební tombola

Tombola je perfektní způsob, jak pobavit hosty a přitom vybrat i nějaképeníze pro novomanžele. Vyberte několik cen a vtipně je pojmenujte. například cena "Výlet do Alp" - lahvička Alpy
"Elixír mládí" - dětský čaj
"Archivní víno" - Rozinky.. atd


Fotosoutěž

Touto svatební hrou zabavíte hosty a navíc získáte spoustu originálních fotek ze svatb. vyhlásit krátkou fotosoutěž o nejlepší fotografii na předem vybraná témata. Může to být třeba skupinové selfie, nejlepší polibek, fotka s dortem nebo fotka s hostem 60+, ať zapojíte i babičky a dědečky. Všechny fotky si poté nechte poslat


Svatební kočár

Další oblíbenou hrou je královský kočár.
Jde o čtení příběhu, při kterém si účastníci stoupají ze židlí v případě, že slyší svoje "příběhové jméno". Pokud se spletou, musí  vypít panáka alkoholu.Karaoke

Pokud zádi zpíváte, zařaďte do programu i karaoke. Karaoke dobře pobaví, zvláště když vyberete taneční písničky, u kterých můžou ostatní hosté tančit.
Sundávání podvazku

 Sundávání podvazku pouze za pomocí zubů. Po sundání podvazku může ženich svolat svobodné muže, podvazek napnout a vystřelit mezi ně, nebo podvazek vydražit.Svatební strom

Svatební strom je zajímavou alternativou, nebo doplňkem svatební knihy. základem je kresba stromu na plátně, kterou hosté doplní svými otisky prstů a napsaným jménem. Tyto otisky představzjí lístky stromu.
Předvídání budoucnosti novomanželů

Vytvořte místo spapírovými nástěnkami a na ně napište otázky typu:

  • Co bychom ještě měli společně podniknout?
  • Kolik si myslíte, že budeme mít dětí?
  • Jak by se měli jmenovat naše děti?
  • Kam bychom měli vyrazit na dovolenou?


Karikaturista

 Památka pro vaše svatební hosty, kteří budou mít zajímavý zážitek.