Jmenuji se Marek Vymlátil, a především se věnuji portrétnímu a svatebnímu focení, ale také u mě můžete shlédnout práci v oblasti rodinné, těhotenské a new born fotografie, fotografie produktů, reklamy jídel z gastronomie a spoustu dalších zajímavých projektů.

Momentálně působím v Olomouci a jeho okolí, ale rád za vámi na focení dorazím kamkoliv . Focení je mou velikou vášní i koníčkem.

V oblibě mám právě již zmíněné portrétní a svatební fotografování, které mě baví ze všech fototémat nejvíce. Na svatebním fotografování miluji atmosféru svatebního dne, který je vždy jiný, nevšední a jedinečný. Každá svatba je pro mě něčím výjimečná. Vždy se na svatbě sejde spousta skvělých lidí, panuje uvolněná atmosféra, láska a zamilovanost sálá všude kolem. Tohle vše dělá ideální kombinaci pro krásné a jedinečné fotografie plné emocí. Každý tento okamžik je odrazem stylu života, barev, vkusu, osobitosti a harmonie každého páru.

Fotografování těchto vzácných momentů Vašeho života mi dovoluje ukázat Vám chvíle a okamžiky svatebního dne v takovém světle, jak je vidím já okem Fotografa. A jako každý fotograf, tak i já má svůj vlastní styl, který vkládám do svých fotografií.

Rozhodně se na mě neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo ohledně konzultace Vašeho svatebního dne. Se vším Vám rád vyjdu vstříc. Mé reference naleznete zde na webu.

WORKSHOP POD VEDENÍM LUKÁŠE NAVARY

Z workshopu Lukáše Navary....... Jedním z nejleších rozhodnutí bylo navštívit tento workshop, který mě naučil zase spoustě novým věcem, a posunul mě opět o velký krok vpřed a to jak v oblasti ateliérové tvorby, tak i portrétů. Byl to pro mě úžasný zážitek, spoustu nových zkušeností a další rozšíření obzorů...... perfektní byla i ukázka a možnost vyzkoušení vybavení a spousty dalšího od Top značky Manfrotto!!! Pro mě je a bude Lukáš vždy pan fotograf a ikona české fotografické scény. Ještě jednou moc děkuji za všechny rady.🙂

                                                                                                           © 2019 Marek Vymlátil - Všechna práva vyhrazena.