Jmenuji se Marek Vymlátil,
a věnuji se především svatebnímu a portrétnímu focení.
Taktéž u mě můžete shlédnout práci v oblasti rodinné, těhotenské a new born fotografie.
Pohybuji se i v oblasti fotografie produktů a reklamy jídel v gastronomii.

Působím především v Olomouci a jeho okolí, ale rád za vámi na focení dorazím kamkoliv .
Focení je mou velikou vášní i koníčkem.

V oblibě mám právě již zmíněné svatební fotografování, které mě baví ze všech fototémat nejvíce. Na svatebním fotografování miluji nezaměnitelnou atmosféru svatebního dne, který je vždy jiný, nevšední a jedinečný. Každá svatba je pro mě něčím výjimečná. Vždy se na svatbě sejde spousta skvělých lidí, panuje uvolněná atmosféra, láska a zamilovanost sálá všude kolem. Tohle vše dělá ideální kombinaci pro krásné a jedinečné fotografie plné emocí. Každý tento okamžik je odrazem stylu života, barev, vkusu, osobitosti a harmonie každého páru.

Fotografováním těchto vzácných momentů mi dovoluje ukázat Vám chvíle a okamžiky svatebního dne v takovém světle, jak je vidím já okem Fotografa. Každý fotograf má svůj vlastní styl, který vkládá do svých fotografií. Tímto se každá jeho fotografie stává jeho rukopisem.

Rozhodně se na mě neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo ohledně konzultace Vašeho svatebního dne. Se vším Vám rád vyjdu vstříc. Mé reference naleznete zde na webu.

WORKSHOP POD VEDENÍM LUKÁŠE NAVARY

Z workshopu Lukáše Navary....... Jedním z nejleších rozhodnutí bylo navštívit tento workshop, který mě naučil zase spoustě novým věcem, a posunul mě opět o velký krok vpřed a to jak v oblasti ateliérové tvorby, tak i portrétů. Byl to pro mě úžasný zážitek, spoustu nových zkušeností a další rozšíření obzorů...... perfektní byla i ukázka a možnost vyzkoušení vybavení a spousty dalšího od Top značky Manfrotto!!! Pro mě je a bude Lukáš vždy pan fotograf a ikona české fotografické scény. Ještě jednou moc děkuji za všechny rady.🙂

                                                                                                           © 2019 Marek Vymlátil - Všechna práva vyhrazena.