Recenze Na Fotoknihu         více v článku

09.10.2019

Ahoj lidi,

každý známe ty chvíle, kdy procházíme významnými momenty našeho života, které chceme nějakým způsobem zachytit, uchovat a nejlépe je mít hmatatelně u sebe a ne jen ve složkách někde v počítači, či pouze na tapetách našich telefonů. Na tento problém znám velice jednoduché řešení a tím řešením je právě fotokniha. Já osobně miluju fotky vytištěný, ať už na plátně nebo v knize.....jen abych si mohl užít ty barvy a sílu fotek naživo a né jen z monitoru počítače.  Právě fotokniha Vám uchová si ty nejvýznamnější okamžiky z vašeho velkého dne v jedné knize!

Dnes se s Vámi chci podělit právě o jednu takovou recenzi na fotoknihu a to od Saal Digital.

Jelikož u Saal Digital tisknu pravidelně...... obrazy, fotoknihy, ale i fotky, tak jsem dobře věděl do čeho jdu!

Fotoknihu jsem si sestavil pro své portfolio.

Rozhodl jsem se vyzkoušet formát fotoknihy 28 x 19, Vnitrní strany: lesklý fotopapír a použil jsem celkem 52 stránek .

Při navrhování fotoknihy v programu Saal Designer, je práce opravdu intuitivní, a o proti jiným programům pro tvorbu fotoknih, jsem v tomto programu neměl nikdy žádný problém se zorientovat a pracovat v něm. V programu naleznete široké množství šablon, a pokud tvoříte Vaši fotoknihu poprvé, pak Vám mohou práci velice usnadnit. Jelikož fotoknihy tvořím velice často pro své zákazníky, tak jsem možnost šablon nevyužil, a tvořil podle svého vlastního stylu.

Co mohu velice vyzdvihnout, je rychlé dodání! Na to že Saal Digital je zahraniční tisk, tak zpracování až po dodání knihy bylo do 5 pracovních dnů. Tuto zkušenost s dodáním, mám téměř u všech produktů této firmy.

  A co se týká kvality papíru a barev, tak jsem velice spokojený. Barvy vždy odpovídají barvám na zkalibrovaném monitoru.  Fotokniha je velice kvalitně zpracována a stránky jsou pevně svázány.

Celkově velice povedená práce, jako vždy!


@saal.digital.cz  #saaldigitalcz