Dárkové poukazy

Hledáte originální dárek pro Vaše blízké? Nadělte jim dárkový poukaz na fotografické služby. Vzpomínky, které vydrží navždy.

-Dárkový poukaz  je vystaven bez uvedené cenové hodnoty a to podle barevného rozděléní zde na webu. Ceny poukazů jsou uvedeny zde na webu, dle platného ceníku pro daný rok a liší se barvou poukazů.
-Platnost poukazu je 6 měsíců od předání a datum musí být vždy uvedeno na poukazu.
-Na uplatnění poukazu je třeba se minimálně 1 měsíc předem objednat na focení.
-nutno se objednat nejpozději 1 měsíc před koncem platnosti poukazu.
-V případě, že dárkový poukaz není uplatněn do konce doby jeho platnosti, pak bez náhrady propadá a nelze požadovat hodnotu poukazu zpět.
-V případě Vánočních poukazů, je platnost vždy od 1.2.20xx do 1.7.20xx tohotéž roku. 

Vyzvednutí poukazu:

-VYZVEDNUTÍ OSOBNĚ V OLOMOUCI

STANDARD TICKET:

Portrét, Rodinné,Páry, Boudoir, Glamour, Akt, Book, Fashion- focení v Exterieru

exteriér : 1 800 Kč

Tento balíček obsahuje 1,5h fotografování v exteriéru, ze kterého obdržíte 10ks retušovaných fotografií dle vlastního výběru v digitální podobě.


Sháníte originální dárek pro Vaše blízké? Nadělte jim dárkový poukaz na fotografické služby. Vzpomínky, které vydrží navždy.

SILVER TICKET:

Balíček 2v1

č.1 ateliér : 3 500 Kč
č.2 exteriér : 2 900 Kč

Tento balíček obsahuje 1h profesionálního líčení vizážistkou a 1h fotografování v exteriéru/ateliéru, ze kterého obdržíte 10ks retušovaných fotografií dle vlastního výběru v digitální podobě.


Sháníte originální dárek pro Vaše blízké? Nadělte jim dárkový poukaz na fotografické služby. Vzpomínky, které vydrží navždy.GOLDEN TICKET:

Portrét, Těhulky, Rodinné, Páry, Boudoir, Glamour, Akt, Book, Fashion

focení v Atelieru

Cena: 2500,-

Tento balíček obsahuje 1 h fotografování v atelieru, ze kterého obdržíte 10ks retušovaných fotografií dle vlastního výběru v digitální podobě.

Atelier je na adrese Rožnavská 8 Olomouc.

Sháníte originální dárek pro Vaše blízké? Nadělte jim dárkový poukaz na fotografické služby. Vzpomínky, které vydrží navždy.